laser czyszczący cena

Wycena indukcyjnego usuwania farby zależna jest od prawie tych samych czynników od których zależna jest cena za czyszczenie laserowe. Usługa indukcyjnego usuwania farby każdorazowo wyceniana jest indywidualnie.

 

Powłoka malarska z podkładem i rodzaj czyszczonej powierzchni ma największy wpływ na cenę - to od tych parametrów zależy jakiego urządzenia trzeba użyć i jakiej mocy. Uszkodzone i zardzewiałe fragmentami powierzchnie bądź takie z wystającymi drobnymi elementami będą wyceniane drożej od płaskich dużych i zdrowych powierzchni.

 

Kształt czyszczonych powierzchni. Proste duże przedmioty są mniej czasochłonne od wielobryłowych, skomplikowanych gdzie jeden element zasłania drugi. Zdarza się, że do realizacji zadania potrzebne jest zamówienie wzbudnika o niestandardowym kształcie i parametrach.

 

Dostępność czyszczonych laserem powierzchni.

 

Lokalizacja - czyli jak daleko mamy dojechać do pracy i czy potrzebne są dodatkowe zezwolenia, prace przygotowawcze oraz czy jest dostępne odpowiednie przyłącze energetyczne.

 

Rozmiar robót czyli jak zwykle, im więcej tym taniej.

 

Czas. Tu też działają stare zasady - im szybciej i na już, tym drożej.

 

Przygotowanie powierzchni do czyszczenia. W przypadku usuwania farby to bardzo istotna zmienna. Smary, opiłki metali, zadziory po spawaniu lub wycinaniu elementów czyli wszystko co uniemożliwia płynne przemieszczanie wzbudnika po powierzchni farby jest dużym utrudnieniem. Rozwiązaniem może być wstępne mechaniczne usunięcie w/w przeszkód by prace mogły być prowadzone nieprzerwanie.

 

Wszystkie te parametry brane są pod uwagę szacując czas i koszty dodatkowe potrzebne do wykonania konkretnego zlecenia.

 

Wycena w wielu przypadkach powstaje od ręki podczas rozmowy telefonicznej, na podstawie zdjęć i podanych przez klienta danych. Dla większości "większych prac" proponujemy spotkanie, testy, dobór rozwiązań dla skonstruowania jak najkorzystniejszej oferty. Wpisywanie konkretnych wartości ceny indukcyjnego usuwania farby byłoby mylące dla każdego klienta, gdyż zależnie od warunków i wyliczeń możemy otrzymać od 100 do 600 PLN/h lub np. od 50 do 200 PLN za metr kwadratowy.

Indukcyjne usuwanie farby cena

laser czyszczący cena

Wycena laserowego usuwania rdzy zależna jest od prawie tych samych czynników od których zależna jest cena za czyszczenie laserowe. Usługa czyszczenia laserowego rdzy każdorazowo wyceniana jest indywidualnie.

 

Stopień utlenienia i rodzaj czyszczonej powierzchni ma największy wpływ na cenę - to od tych parametrów zależy jakiego urządzenia trzeba użyć i jakiej mocy. Rdza nalotowa z dużego zbiornika stalowego będzie inaczej wyceniana niż rdza z perforacją z zabytkowego nadwozia.

 

Kształt czyszczonych powierzchni. Proste duże przedmioty są mniej czasochłonne od wielobryłowych, skomplikowanych gdzie jeden element zasłania drugi.

 

Dostępność czyszczonych laserem powierzchni.

 

Lokalizacja - czyli jak daleko mamy dojechać do pracy i czy potrzebne są dodatkowe zezwolenia, prace przygotowawcze.

 

Rozmiar robót czyli jak zwykle, im więcej tym taniej.

 

Czas. Tu też działają stare zasady - im szybciej i na już, tym drożej.

 

Przygotowanie powierzchni do czyszczenia. W przypadku rdzy to bardzo istotna zmienna. Gruba rdza odchodząca płatami nie nadaje się do czyszczenia laserowego. Każdy odchodzący od czyszczonej powierzchni płat rdzy działa niczym parasol i nie daje światłu dotrzeć do właściwego podłoża. Takie płaty laser musi "odparować" co zajmuje czas. Rozwiązanie może być wstępne mechaniczne usunięcie grubych nawarstwień rdzy by laser mógł pracować na właściwym podłożu.

 

Wszystkie te parametry brane są pod uwagę szacując czas i koszty dodatkowe potrzebne do wykonania konkretnego czyszczenia.

 

Wycena w wielu przypadkach powstaje od ręki podczas rozmowy telefonicznej, na podstawie zdjęć i podanych przez klienta danych. Dla większości "większych prac" proponujemy spotkanie, testy, dobór rozwiązań i stopnia doczyszczenia dla skonstruowania jak najkorzystniejszej oferty. Wpisywanie konkretnych wartości ceny laserowego usuwania rdzy byłoby mylące dla każdego klienta, gdyż zależnie od warunków i wyliczeń możemy otrzymać od 100 do 600 PLN/h lub np. od 2000 do 7000 za dzień pracy. Przeliczenie tak różnych wartości na ilość konkretnych elementów lub metry kwadratowe bez wzięcia pod uwagę wszystkich uwarunkowań jest niemożliwe.

Laserowe usuwanie rdzy cena

Oferujemy pełną gamę urządzeń marki Netalux linii mobilnej, stacjonarnej i hybrydowej oraz części zamienne i akcesoria.

Cena zakupu urządzenia Netalux obejmuje nie tylko samo urządzenie ale również niezbędne akcesoria a przede wszystkim szkolenie teoretyczne i praktyczne czyszczenia laserowego. Szkolenie odbywa się w kraju jak również może być przeprowadzone w siedzibie Netalux w Beligii.

Istnieje możliwość najmu wybranych urządzeń marki Netalux.

Netalux cena

Poniżej postaramy się przedstawić większość czynników od których zależna jest cena za rozładunki wagonów. Usługa rozładunku wagonów każdorazowo wyceniana jest indywidualnie.

Wolumen i rodzaj rozładowywanych materiałów ma największy wpływ na cenę.

Lokalizacja i termin realizacji.

Wielkość składów, rodzaj wagonów i przewoźnik kolejowy.

Aktualna cena paliw.

Każda oferta cenowa przygotowywana jest indywidualnie.

Częstym rozwiązaniem stosowanym dla kontraktów długoterminowych są indeksacje ceny względem cen ON lub innych wskazanych przez klienta wskaźnik.

Rozładunki wagonów cena

Rozładunki wagonów cena

Czyszczenie laserowe cena

Poniżej postaramy się przedstawić większość czynników od których zależna jest cena za czyszczenie laserowe. Dla porównania podamy też skrajne przypadki. Usługa czyszczenia laserowego każdorazowo wyceniana jest indywidualnie.

 

Rodzaj zabrudzenia i rodzaj czyszczonej powierzchni ma największy wpływ na cenę - to od tych parametrów zależy jakiego urządzenia trzeba użyć i jakiej mocy. Dla porównania: zaolejona stal i beton z uszczelnieniem zawierającym azbest.

 

Kształt czyszczonych powierzchni. Proste duże przedmioty są mniej czasochłonne od wielobryłowych, skomplikowanych gdzie jeden element zasłania drugi. Dla przykładu: płyta elewacyjna z piaskowca i pomnik z sylwetką ludzką z piaskowca.

 

Dostępność czyszczonych laserem powierzchni. Na przykład: zdemontowany gargulec w przytulnym magazynie i ten sam gargulec na 6 piętrowym budynku.

 

Lokalizacja - czyli jak daleko mamy dojechać do pracy i czy potrzebne są dodatkowe zezwolenia, prace przygotowawcze.

 

Rozmiar robót czyli jak zwykle, im więcej tym taniej.

 

Czas. Tu też działają stare zasady - im szybciej i na już, tym drożej.

 

Przygotowanie powierzchni do czyszczenia.

 

Wszystkie te parametry brane są pod uwagę szacując czas i koszty dodatkowe potrzebne do wykonania konkretnego czyszczenia.

 

Wycena w wielu przypadkach powstaje od ręki podczas rozmowy telefonicznej, na podstawie zdjęć i podanych przez klienta danych. Dla większości "większych prac" proponujemy spotkanie, testy, dobór rozwiązań i stopnia doczyszczenia dla skonstruowania jak najkorzystniejszej oferty. Wpisywanie konkretnych wartości ceny czyszczenia laserowego byłoby mylące dla każdego klienta, gdyż zależnie od warunków i wyliczeń możemy otrzymać od 100 do 600 PLN/h lub np. od 2000 do 7000 za dzień pracy. Przeliczenie tak różnych wartości na ilość konkretnych elementów lub metry kwadratowe bez wzięcia pod uwagę wszystkich uwarunkowań jest niemożliwe.

Czyszczenie laserowe cena

Cennik

logo PROSTE rozładunki wagonów

ul. Płochocińska 65

03-044 Warszawa 

Facebook Czyszczenie laserowe
YouTube Czyszczenie Laserowe
LinkedIn Czyszczenie laserowe